Skulptur i marmor

230397

L. JERACE Vincenzo (1862-1947): Kvinna med barn, skulptur, marmor, signerad och daterad Vincenzo L Jerace Roma 1908, höjd 56 cm

Konst, Skulptur, Diverse

Rum 16

Skulptur i marmor

Budhistorik (31 bud)
1150876
8 000
1150879
8 000
1150876
7 400
1150874
7 200
1150860
7 000

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.