"Below London Bridge" gouache

230395

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Below London Bridge", monogramsignerad JG, gouache, 11x26 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Budhistorik (13 bud)
1149853
1144036
850
1144035
1144034
750
1144033
700

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.