Jean Arp etsning

230386

ARP, Jean (Frankrike 1887-1966): Komposition, signerad, 19/33, etsning, 20x15,5 cm

Monter 2

Jean Arp etsning

Budhistorik (4 bud)

1150479
1143998
1139774
1 600
1139763

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.