Nils Göran Brunner oljemålning

230372

BRUNNER, Nils-Göran (1923 -1986): "Lidingöbroarna snö II", signerad och daterad NG Brunner -72, olja på duk uppspänd på pannå, 38x27 cm
UTSTÄLLD: Galerie Blanche, Kat nr 23

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (13 bud)
1142747
1144073
1142747
900
1144072
850
1142747

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.