Fred Andersson oljemålning

230368

ANDERSSON, Fred (1921-1989): Kvinnofigur, signerad och daterad Fred Andersson 28/12, olja på duk uppfodrad på pannå, 29,5x26,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Fred Andersson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1150843
1 400
1150842
1 300
1150840
1150839
1150789

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.