John-E Franzén färglitografi

230367

FRANZÉN, John-E (född 1942): Hells Angels of California, signerad och daterad JEF 1990, numrerad 178/360, färglitografi, 41,5x53,5 cm

Rum 17

John-E Franzén färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1149100
1150449
3 800
1149100
3 600
1150448
3 400
1149100
3 200

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.