Målning

230358

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med figurer, olja på duk, 36x31 cm; dubblerad

Konst, Måleri

Fack 17

Målning

Budhistorik (1 bud)

1149680
2014-02-19 08:38:03

2014-02-22 kl 15:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.