Nils Kölare olja

230352

KÖLARE, Nils (1930-2007): Hekate, signerad och daterad N. Kölare -86, olja på duk, 80x100 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Nils Kölare olja
Budhistorik (31 bud)
1152060
18 000
1152016
17 500
1152044
17 500
1152016
17 000
1152037
16 500

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.