Gunnar Svensson akvarell

230351

SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Parkmotiv, signerad Gunnar Svensson, akvarell, 37x52,5 cm
UTSTÄLLD: Svensk Franska Konstgalleriet, auknr 73, okt 1960, Fritz H Erikssons Saml

Konst, Måleri

Fack 10

Gunnar Svensson akvarell

Budhistorik (1 bud)

1147929
2014-02-17 22:06:48

2014-02-19 kl 19:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.