Lars Boethius oljemålning

230345

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stadsmotiv i vinterlandskap, signerad Lars Boethius , olja på pannå, 37x53 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1149019
1149957
1149019
950
1147642
900
1147642
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.