Curt Hillfon blandteknik

230340

HILLFON, Curt (född 1943): Komposition, signerad och daterad Curt Hillfon 1987, blandteknik, 100x82 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Curt Hillfon blandteknik

Budhistorik (13 bud)
1151693
2 400
1151696
1151693
1151694
1 900
1151693
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.