Nils Göran Brunner oljemålning

230338

BRUNNER, Nils Göran (1923-1986): "Punta Cruz natt", olja på duk uppklistrade på pannå, otydligt signerade, 39x64 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (10 bud)
1146280
700
1144074
650
1146279
650
1144074
600
1146278
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.