Erik Jönsson oljemålning

230330

JÖNSSON, Erik (1893-1950): Stilleben med narcisser och äpplen, signerad och daterad E Jönsson 1919, olja på papper på pannå, 73x48,5 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1149725
1 700
1149722
1 600
1148793
1148791
1144630

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.