Leida Rives akvarell

230325

RIVES, Leida (1915-1989): Komposition, signerad L Rives, akvarell, 26x33 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Leida Rives akvarell

Budhistorik (14 bud)
1144145
850
1149984
850
1144145
1147914
750
1144145
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.