K Jungstedt akvarell

230322

JUNGSTEDT, Kurt (1894-1963): "Indianpar Guatemala", akvarell, signerad Jungstedt, 38x30 cm

Konst, Måleri

Fack 13

K Jungstedt akvarell

Budhistorik

2014-02-19 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.