Målning

230320

OIDENTIFIERAD KONSTÄR (1900-talets början): Odalisk, otydligt signerad, olja på duk, 30x22 cm

Mindre reva

Konst, Måleri

Fack 17

Målning

Budhistorik

2014-02-22 kl 19:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.