Karl-Axel Pehrson färglitografi

230316

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Komposition, signerad K. A. Pehrson -65, 110/130, färglitografi, 50x36 cm

Fack 15

Budhistorik (8 bud)
1150155
1150143
750
1150152
750
1150143
700
1149711
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.