KG Nilsson

230313

NILSSON, K.G. (född 1942): Komposition, signerade och daterade KG Nilson 1981, gouache, 11x14 cm

Konst, Måleri

Monter 3

KG Nilsson

Budhistorik (13 bud)
1141316
2 400
1149654
1141316
1 900
1144878
1 800
1141316
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.