Ester Kjerner olja på pappannå

230312

KJERNER, Ester (1873-1952): Fruktstilleben, signerad och daterad E. Kjerner 1935, olja på pappannå, 24x35 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1150051
5 600
1150056
5 400
1150051
5 200
1150053
5 000
1150051
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.