P Wunderlich "Das Verhältnis von Mann und Frau"

230310

WUNDERLICH, Paul (Tyskland, född 1927): Das Verhältnis von Mann und Frau, signerad Wunderlich, färglitografi, 17/75, 65x49,5 cm; ej examinerad ur ram

Fack 12

P Wunderlich
Budhistorik (7 bud)
1150409
550
1139789
500
1150407
500
1139789
450
1150406

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.