Roberto Matta etsning

230307

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad och numrerad 83/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 23x16 cm

Fack 17

Roberto Matta etsning
Budhistorik (20 bud)
1151155
2 600
1154069
2 400
1151155
1153558
1151155
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.