Hylla nyrokoko

230300

HYLLA i 3 etage, 1800-talets slut, nyrokoko, valnöt, höjd 92, 89x46 cm

Ytslitage

Rum 4

Hylla nyrokoko

Budhistorik (11 bud)
1150432
1150539
1150432
1 400
1150535
1 300
1150432

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.