E Olson litografi

230296

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1955, provtryck, färglitografi, 49x44 cm

Konst, Måleri

Fack 12

E Olson litografi
Budhistorik (12 bud)
1147073
1 600
1145122
1147069
1145122
1 400
1147068
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.