Skulptur Gunnar Nylund

230294

SKULPTUR, stengods, Rörstrand, Gunnar Nylund, glasyr i grönt, signerad Rörstrand SVERIGE NYLUND, höjd 20 cm

Skador

Keramik/Porslin

Monter 1

Skulptur Gunnar Nylund

Budhistorik (8 bud)
1150086
1 800
1150808
1 700
1150086
1 600
1149905
1149905

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.