Bram van Velde litografi

230286

VELDE, Bram van (Holland 1895-1981): Komposition, osignerad, färglitografi, bildmått 28x56 cm; oramad

Rum 1

Bram van Velde litografi

Budhistorik (2 bud)

1152233
1146163

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.