R Matta "Demoiselles"

230285

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): "Demoiselles", monogramsignerad, 30/100, etsning, 29,5x24 cm; ej examinerad ur ram

Fack 13

R Matta
Budhistorik (11 bud)
1146958
1 600
1146098
1146008
1 400
1141873
1 300
1141840

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.