Soffbord Italien

230278

SOFFBORD, 1960-tal, med stenskiva med gröna organiska former, skivan med inpressad märkning " FULGET BERGAMO MADE IN ITALY BREVETTATI SFEROIDALI", svartlackerat underrede, höjd 41, 40x40 cm

Slitage

Möbler, Design

Rum 7

Soffbord Italien

Budhistorik (29 bud)
1150482
1150494
2 800
1150482
2 600
1150487
2 400
1150482

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.