Edvin Öhrström bronsskulptur

230277

ÖHRSTRÖM, Edvin (1906-94): "Väninnor", signerad E Öhrström, numrerad 7/9, grönpatinerad brons, gjutarmärkt Herman. Bergman Fud, höjd 16 cm

Konst, Skulptur

Monter 3

Edvin Öhrström bronsskulptur

Budhistorik (43 bud)
1150299
10 000
1150313
10 000
1150299
9 600
1150307
9 400
1150299
9 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.