Sybord empirestil

230271

SYBORD, 1900-tal, empirestil, lyrfot, fanérat i björk och masurbjörk, svärtade detaljer, höjd 68, 35x53 cm

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 7

Sybord empirestil

Budhistorik (28 bud)
1149911
1150041
1149911
1 900
1150040
1 800
1149911
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.