Reidar Aulie olja

230270

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): "Garn og seil Cesenahico, Italia", signerad, utförd 1957, olja på pannå, 45x54 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Reidar Aulie olja

Budhistorik (8 bud)
1156261
5 400
1156054
5 200
1156254
5 200
1156054
1156051
3 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.