Skulptur Gerhard Henning

230267

HENNING, Gerhard (1880-1967): Förälskat par, skulptur, patinerad konstmassa, höjd 28 cm

Skador och lagningar

Konst, Skulptur

Rum 2

Skulptur Gerhard Henning

Budhistorik (5 bud)
1150353
1150021
500
1146939
450
1144276
1141731

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.