Leksaker 1930-40-tal

230266

LEKSAKER, 1930-40-tal, bygglådor, bilar, mm

Diverse skador, delar saknas

Leksaker

Leksaker 1930-40-tal

Budhistorik (3 bud)

1149944
1149545
1145354

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.