Fåtöljer Bruno Mathsson för Dux

230265

FÅTÖLJER, 1 par, "Karin", brännstämplade "Bruno Mathsson by Dux", svartvit tygklädsel

Slitage

Rum 6

Budhistorik (25 bud)
1150182
5 400
1150180
5 200
1150176
5 000
1150174
4 800
1150172
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.