Militärleksaker

230263

LEKSAKER, 1930-tal, militärleksaker bestående av: bl.a lastbil, strålkastare, figurer, delvis elastolin, lastbilen 27 cm

Diverse skador, delar saknas

Leksaker

Monter 1

Militärleksaker

Budhistorik (6 bud)
1150775
1145348
1145348
1140770
1140397

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.