Ljusstakar 1 par tenn

230249

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Justelius, Eksjö 1850-tal, klockformade ljuspipor med godronnering, kvadratiska fötter med palmettdekor, höjd 19 cm

Lagningar

Diverse, Belysning, Ljusstakar

Monter 6

Ljusstakar 1 par tenn

Budhistorik (14 bud)
1151427
1 600
1147383
1151402
1 400
1147383
1 300
1143157

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.