Nils "Björnjägaren" Rundgren blandteknik

230203

RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (Sverige, 1900-tal)(4): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgrenn 1970, blandteknik på papp, ca 37x34, 37x34, 29,5x49, 38x53 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Nils

Budhistorik (12 bud)
1148682
1 700
1148257
1 600
1148233
1 300
1148205
1148204

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.