Sängbord i bambu

230193

SÄNGBORD, 1900-tal, kolonial stil, skiva i glas, bambu och rotting, höjd 41, 50x50 cm

Slitage

Rum 5

Sängbord i bambu

Budhistorik (2 bud)

1150414
1143289

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.