Spegel Karl Johan

230178

SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, 2-delat glas, ca 103x43 cm

Glas med omfattande skador, smärre fanerbortfall

Speglar

Rum 4

Spegel Karl Johan

Budhistorik

2014-02-18 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.