Spegel och spegellampetter

230167

SPEGLEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, 1920/30-tal, spegelns mått 52x32, lampetternas höjd 28 cm

Slitage

Speglar, Belysning

Rum 11

Spegel och spegellampetter

Budhistorik (13 bud)
1149455
3 600
1149454
3 400
1149440
3 200
1149440
2 800
1149438
2 600

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.