John-Erik Franzén färglitografi

230162

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978 XIV/XV, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
1146739
1 400
1147714
1 300
1146739
1142614
1142614

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.