John-Erik Franzén färglitografi

230161

FRANZÉN, John-Erik (född 1942 ): "Den vita cadillacen", signerad och daterad John Erik Franzén 1978 XIV/XV, 78/100, färglitografi, bladstorlek 70x98 cm

Fack 12

Budhistorik (9 bud)
1149334
1 600
1144002
1144002
1 300
1149327
1144002

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.