Dahl färglitografi

230156

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 31/150, färglitografi, ca 44x30 cm

Utan ram

Rum 1

Dahl färglitografi
Budhistorik (8 bud)
1147621
650
1149220
600
1147621
550
1148863
500
1147621
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.