Richard Ryan färgserigrafi

230149

RYAN, Richard (född 1974): "Savile Row", signerad och numrerad Ryan 144/350, färgserigrafi, ca 48x62 cm

Fack 6

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (21 bud)
1148588
1 600
1147584
1148586
1 400
1147584
1147548

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.