Kista 1700-tal

230147

KISTA, 1700-tal, barock, med järnbeslag, originallås, längd ca 79 cm, 42x43 cm, originalnyckel medföljer

Renoverad och komplitterad, slitage, sprickor,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse

Rum 6

Kista 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
1149117
2 800
1149112
2 600
1149108
2 400
1149104
1149095

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.