Takarmatur 1900-tal

230141

TAMARMATUR, 1900-talets första häflt, stomme i mässing, kupor i glas, höjd 50 cm

Belysning, Taklampor

Rum 4

Takarmatur 1900-tal
Budhistorik (16 bud)
1148779
1148872
1148779
1147720
950
1147278
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.