Oljemålning

230136

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Figurkomposition, olja på pannå, 21x15 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 20

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1157212
450
1156392
1156207
1152500

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.