Oidentifierad konstnär 1800-tal

230132

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med figurer, akvarell på papper, 27 x 23 cm

Skador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

1153930
1153929
750
1148195
1146884

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.