Erland Cullberg oljemålning

230131

CULLBERG, Erland (född 1931-2012): Kvinnoporträtt, monogramsignerad E C, olja på duk, 130x100 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (31 bud)
1148576
11 500
1148307
11 000
1148163
10 500
1148306
10 500
1148163
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.