Orientmatta

230124

ORIENTMATTA, signerad, patchwork, sammanfogade äldre delar, ca 305x250 cm

Delar delvis med kraftigare slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta
Budhistorik (10 bud)
1163702
6 400
1155484
6 200
1153399
5 600
1153387
5 200
1153386
4 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.