Anna Wengberg blyerts (Sverige-Finland)

230112

WENGBERG, Anna (1865-1936): Mansporträtt, signerad och daterad Anna Wengberg 1901, blyertsteckning, 28x19,5 cm

Smärre fläckar, mindre pappersskada

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (7 bud)
1144038
700
1149363
650
1144038
600
1149362
550
1144038

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.